Kitap Gönder
May 21, 2015
949 Views
0 0

İçimdeki Ses (islam,Yükseliş ve Büyük Güç)

Written by

erdogan-obama-ile-gorusecek-199722

Dünya üzerinde İslami bir yükseliş mevcut,temellerinin de yıllar önceden atıldığı belli..
Buna ister kader diyiniz isterseniz hazırlanmış bir senaryo,bu yükselişi durdurabilecek bir güç olduğunu sanmıyorum..
Afro-Amerikan Elijah Muhammed’in öncülüğü ile Amerika’da başlayan yükseliş bence Birleşik Arap Emirlikleri öncülüğü ile devam edip,tüm dünyaya sıçramaktadır. Ikiz kuleler olayı sonrasında da Büyük Güç Amerika bu geçişi engelleyemeceğini anlamış ve kansız bir geçişe evet demiş olsa gerek. Yıllar önce Rahmetli Erbakan’ın da mesajını verdiği geçiş süreci kanlı mı kansız mı olacak söylemi ve Sincan’da yürüyen paletler sonrasında bu topraklarda kansız olacağını göstermiş ve paletleri yürütenlerinde bu süreçten haberdar ve de yanlı olduğunu göstermiştir ..
Ve Obama’dan sonra,Irakta’ki Şii katliamı önlendi ve Saddam rejimi yıkıldı,Afganistan’da Taliban’dan ses yok. Rusya’da ki Çeçen direnişi Durdu ve Putin İslamı kabul ettiğini açıkladı,kimbilir arkasından kaç Rus vatandaşı onu takip edecek…
Sanırım yeryüzü bir dünya savaşını daha kaldıracak kuvvette değil herkes kansız geçişten yana çünkü ülkelerin sahip oldukları silahlar ve teknoloji insanoğlunu yeryüzünden silecek güçte.Gerek biyolojik gerekse kimyasal silahlar sonum başlangıcı olur tıpkı filmlerdeki gibi ..
Peki Avrupa’da geçiş nasıl olacak ? Bizans hangi geçiş modelini tercih edecek ?
Türk topraklarında İslami kesime bugüne kadar tanınmayan şans verilmiş ve bu şansı iyi kullandıkları aşikar ama bu şans kanlı geçişi isteyen Erbakan’a değil çözümü masa da çözmeyi amaçlayan Erdoğan ve arkadaşlarına verilmiştir şuan da görevi gereği gerektiğinde orduya komutanlık edecek olan Erdoğan Cumhurbaşkanlığı görevindedir..
Avrasya için senaryo ya da kader ya da adına her ne diyorsan planlandığı gibi ilerlemekte son adım ise Ali Babacan’ı lider yapmak bu toprakların gelecekteki lideri o olsa gerek..
Yıl 2050 olduğunda da Ortadoğu ve Asya’nın tek gücü Türkiye ya da Osmanlı olacaktır buda ikinci Osmanlı döneminin başlangıcı olsa gerek Birleşik Krallık’ta olduğu gibi saltanat tekrar gelir mi bilinmez ama onlara da gereken önemi vermek lazım diye düşünmeden edemiyor insan keşke Osmanlı topraklarını terkedip sürgüne gitmek zorunda kalmasalardı dünya coğrafyasına hükmetmiş bir ecdadın kanına sahipken..

gÜnEy aNıLmIş

Ekonomi Mezunu..
Edebiyattan bir bok anlamaz..
İçinde barındırdığı 'aşk' fıtratından kaynaklı, hiçbir filmden ya da kişiden etkilenmemiş..
Söyleyecek çok sözü var..
Ve artık o, sevdiği kadın 'sen benim hiçbirşeyimsin' dediği günden bu yana bazılarına hiçkimse!!!
Instagram:@35tebir01
gÜn'Ey

Latest posts by gÜnEy aNıLmIş (see all)

Article Tags:
·
Article Categories:
Hayata Dair · Şiir · Yaratıcı Yazarlık

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.