Kayıt Ol
Ara 16, 2018
397 Views
0 0

Günaydın demeden önce

Written by

Hayatta herşeyim bir şekilde yoluna girdi. Sanki şansımla yürüyordum işte bu hayatın “bir yerden alıp bir yerden vermek” deyimini yada atasözünü açıklıyor. Belki ne atasözü ne de bir deyimdir. Ben ikisinden de anlamam ama doğruluğuna yemin edebilirim. Başıma ne geldiyse benim salaklıklarım yüzünden geldi, hep şımarık yetişmek bir yerden sonra başıma bela açacaktı biliyordum ve fazla da sürmedi 15 yaşımdan itibaren hayatımın en garip günlerini yaşamaya başladım. Keyifli bir insanım ama hep soğuk olmayı seviyorum. Sanırım beni farklı yapan bu. Şunu merak ediyorum sende şarkılara insanları sığdırıyor musun? Benim en çok yaptığım şey bu insanları şarkılara hapsetmek..
Yaptığım şeyin ne kadar korkunç olduğunu biliyorum ama dünya’nın en güzel aktivitesi bu olmalı. Bir şarkı dinledim sabaha karşı çok eski bir şarkıydı ve bir kaç sene önce hayatımda olan bir insanı hatırlattı en sevdiği film ve kitabın şarkısıydı. Kendini o kadar iyi biliyor ki bunu okusa hemen anlayacak ama asla okuyamaz çünkü o bunu okuyacak kadar değerli olmadı gözümde melankolik tavırları beni kendinden uzaklaştırmaya yetmişti. “Sen kimsin?” diye soruyorum şimdi ona çünkü onu sevdiğim zamanlarda böyle birisi değildi. Şuan kendimi kandırıyorum yeniden asla ve asla hayatıma almayacağım insandan bahsediyorum beni defalarca parça edip hala dönmemi bekliyorsa artık ne diyeceğimi bilemedim şuan. Eğer olurda bunu okursa ona şunu demek istiyorum.
“Kendini edebiyatçı sanıyorsan çok yanılıyorsun sen sadece basit bir insansın ve asla karakterin değişmedi. Bir cesede ruj sürünce onu güzel göstermez çünkü onda ne ruh var nede atan bir kalp ölü.. Anlıyor musun? Ahh! Pardon senin anlayacak bir kalbin yoktu değil mi? Unuttuğum için üzgünüm yada dur biraz değilim neden üzgün olayım ki? Senin gibi karaktersiz için mi? Hem beni özleyip her yerde beni yazarken bana yazınca neden böyle bir dayılanma söz konusu anlamış değilim laf sokmaya çalışmalar, edebiyat yapmalar.. Sen kendini aşık sanıyorsun da senin ki sadece takıntı. Dibte kalmayı hak ediyorsun senin yerin orası beni sevme benden uzak kal her zaman ben asla sana dönmeyeceğim..” işte böyle umarım okursun yada canın isterse..

Yanlış insanları seçerken bile yapacağı yanlışları tahmin ederek seçmek lazım aslında bunu düşünüyorum doğru bence. Çünkü yani bence yanlışın bile doğru hali var ben rahatım artık yanlış yapacak insan yok hayatımda herkesi çıkardım dünya’nın en rahat insanıyım artık unutmak üzerine kitap yazmayı bile düşünüyorum yılların ilişkisi bitse ikinci günü unutabilirim çünkü haklıyım yaaa işte böyle umarım herkesin hayatına unutulmayacak birisi girer ve ölene dek yanında olur ölünce unutmaz herşey güzel ve gönlünce olsun hayat yaşamaya değer ben mesela sağlıklı insanların hep kıskanıyorum çünkü ben sağlıksızım ve bu acı beni boğuyor bunu okuyan için mutluluk kendim içinde sağlıklı yaşam diliyorum..

Lindiana Sahra Martin

Adım Lindiana Sahra.
Çocukluğumdan beri yazmayı çok seviyorum. Yazılabilecek her şeye yazarım çünkü ben buyum.
Çocuk gibiyimdir inatçıyımdır ve huysuzumdur yaşımın insanı asla olamıyorum.
Birçok insan şeytanla iş birliği yaptığımı sanıyor belki de haklılardır.
Bunu asla bilemeyiz beni kim bu hale getirdi ise er yada geç bulacağım.
Nedenini ise her yazılarım da parça parça açıklayacağım.
Googleid: Şeytanın Kalbi
Discord: Đîв ⍫ Heart Of The Devil#9118
İnstagram: lindiana.martin
Twitter: seytaninkalbii
Lindiana Sahra Martin

Latest posts by Lindiana Sahra Martin (see all)

Article Categories:
Edebiyata Dair

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.