Genç Yazı’yı Keşfet

Merhaba Değerli Genç yazarlar,

İşinizi kolaylaştırmak için kaleme almaya gerek duyduğumuz bu yazı, şiir, deneme ve hikayelerinizi Genç Yazı’da nasıl yayınlayacağınız anlatılmıştır.

İlk adım (Kayıt) : Yazılarınızı yayınlayabilmeniz için öncelikle Genç Yazı’ya üye olmalısınız. En rahat üyelik Twitter ve Facebook üzerinden yapacağınız üyeliktir.  (Asla  hesabınıza tweet atmaz, giriş için en kolay yöntemdir.)

[wordpress_social_login]

Yada kayıt sayfamıza http://www.gencyazi.com/kayit/

İkinci adım (Yayın Süreci) :   Üye olan herkes sayfayı yenileyip üye olarak giriş yapabilir ve yazılarını ekleyebilir. Bunun için üst panelde ” + yeni ” sekmesini tıklayarak yazınızı ekleyebileceğiniz bir yazı sayfası açabilirsiniz. Bu aşamada tüm yapmanız gereken “başlığı buraya girin” kısmına yazınızın başlığını yazmak ve alt bölümdeki alana yazınızı yapıştırmaktır. Daha sonra, sağ taraftaki kategorilerden yazınıza uygun iki kategori seçmek ve yayımla tuşuna basmalısınız.

Üçüncü adım (Profil Ayarı) : Sağ üst köşede profilimi düzenle sekmesi bulacaksınız. bu sekmeden sosyal medya ayarlarınızı yapmanız önemle rica olunur.

Son Adım (Paylaşma) ; Tüm eklenen yazılar otomatik olarak https://twitter.com/gencyazi twitter hesabımızdan ve https://www.facebook.com/GencYazi adlı facebook hesabımızdan paylaşılmaktadır. Twitter ve Facebook hesaplarınızdan yazılarınızı duvarlarınızda retweet ederek arkadaşlarınıza yazılarınızı duyurabilirsiniz.

Tümüyle ücretsiz olan Gencyazı’ya siz de üye olabilir, paylaşımlarınızı yüz binlere ulaştırabilirsiniz.

Sevgiyle kalın

Söz Yaşlanır Yazı Genç Kalır!