İndirim!

Pırıltılı Bataklık Baykuşu

12,50

”Her gidiş bir bitiş, bir son değildir. Yeni başlangıçlar için bir durak, belki de bir moladır. Ayrıca, yeni olasılıklara gebedir.”

5 Yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler için.

Okul öncesi ve ilkokul seviyesindeki çocuklar için uygundur.

”Yetişkinler masal kitabı okumaz, masal kitapları yalnızca çocuklar içindir.” algısını yıkmak için kitabın üzerine ”5 Yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler için.” ibaresi eklenmiştir.

Yazar bu masal kitabında; insanın içinde karşıt olan iki yanını, bu karşıtlıktan doğan çatışmayı, hiç bir zaman sevgisizliğin olmadığını, aslında çatışanın sadece düşünceler olduğunu, bu çatışmanın algılayışımızdaki farklılıklardan, bakış açımızdan kaynaklandığını belirtmektedir. Kendimizi ve birbirimizi anlamak için iletişim dilinin ve gerçekten dinlemenin önemli olduğunu anlatmaktadır. Ayrıca tecrübelerin öğretici olduğunu ve bilgi alışverişinin zihni genişleterek yeni yollar açtığını vurgulamaktadır.

Yazar bu masal kitabında, okuyucularının; yaratıcı düşünme, hayal dünyalarını geliştirme, eleştirel düşünme, empati kurma, bilişsel ve ruhsal gelişimlerini geliştirme ile birlikte problem çözme, araştırma, sorgulama, farklı bakış açıları sunma, içsel çatışmayı sonlandırma becerilerinin gelişmesini desteklemeyi amaçlamaktadır.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.