Kayıt Ol
Haz 19, 2018
1207 Views
12 8

Metropollerdeki Gibi ̶B̶o̶ş̶a̶n̶a̶m̶a̶y̶ı̶z̶ Biz!

Written by

Değerli Yazarlar,

Genç Yazarlar Derneği olarak ilk kitabımızı çıkarttık ve Yazar tüm gelirini derneğe bağışladı. Neden mi? Devamı yazının altında! önce gelin kitabı kısaca tanıyalım;

Yılmaz ÖZDİL’in bir yazısı vardı: ‘’Her yere çok yakın, Türkiye’ye çok uzaktır Kütahya!’’ diye.

Bu boşanma süreci Anadolu’da belki de daha zor. Küçük bir şehirde boşanmayı kafanıza koyduysanız, sizi nelerin beklediği ve sonucunda nasıl ayakta kalacağınızı anlatan bu kitap, boşanma sürecinde ki kişisel gelişimimizin değerlendirmesidir.

Aslında tüm yaşadığım deneyimlerin benzerlerini biliyorum ki sizde yaşıyorsunuz. Hayat kendi kendine akıp giden ve senin dışında kimse müdahil olmaz ise aslında sana harikalar yaratabilen bir olgu. İnsanoğlu karmaşıklaştırıyor aslında akıp giden bu yolu. Eğer kendini dar boğazda boğulmuş gibi hissediyorsan ,dur ve oku, neler yapıp neler yapmamışız. Ayrılırken başına neler gelmiş ve bu yolda senin başına gelmesi muhtemel olaylar neler.Hele ki birde benim gibi Anadolunun küçük bir şehrinde herkes seni taniyorken çıkıyorsan bu yola.Hazır ol delibal.. Hayatının en hareketli ve bir okadar da bunaltıcı havası balkanlar üzerinden sana doğru gelmekte ve önümüzdeki bir kaç gün yoğun yağış altında kalman muhtemel…

YAZAR: YAVUZ BATUHAN ÇAĞIRICI

Sipariş için 0532 201 78 99 https://kitapevi.gencyazi.com/metropollerdeki-gibi-b-o-s-a-n-a-m-a-y-i-z-biz

Evet, Aslında bizim ilk kitabımız Genç Yazarlar Derneği üyeleriyle çıkartacağımız kitap olacaktı. fakat süreç yavaş ilerlediği ve derneğin kuruluş süreci uzadığı için Batuhan beyin ricası üzerine onun kitabını ilk sıraya aldık bu sebeple kendiside gelirini direk derneğe bağışladı. kendisine buradan bir kez daha teşekkür ederim.

Peki bu bağış ve Derneğe üyelik ücretleri ile ne yapacağız? Hiç vakit kaybetmeden kendi kitabımızı çıkartacağız, ardına bir heyet kurup derneğe üye olan genç yazarların kitaplarını değerlendirmeye alıp, hiç bir ÜCRET talep etmeden ve satış gelirinin %60’ını yazarın telif hakkı olacak şekilde paylaşacağız.

Gelin birlikte büyüyelim kitaplarımızı bastırıp daha geniş bir kitleye el birliğiyle ulaşalım!

GYD kayıt: http://www.gyd.org.tr/kayit/

Kitap Siparişi: https://kitapevi.gencyazi.com/metropollerdeki-gibi-b-o-s-a-n-a-m-a-y-i-z-biz

follow

Mesut OK

Editör at Genç Yazı
Genç Yazı Farkındalık yarat Projesi | Hikaye, Şiir, Öykü, Roman, Deneme yazan Genç Yazarların @gencyazi hesabından 60 bine sesini duyuruyor.
Mesut OK
follow
Article Categories:
Genç Kitabevi

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.