Kayıt Ol
Nis 14, 2019
238 Views
3 0

Nefesim bitti

Written by

Nefesim sendin sen gittin diye nefesim de bitti. Canım öyle yandıki sesimi bile çıkaramadım sana, ellerin ellerimden kaydı gitti izlemekten başka bir şey yapamadım. Her anında yanında olduğun adam şimdi yok. Her şeyini bildiğin yolda görsen sırtından tanıyacağın insanı artık tanıyamıyorsun.
Zoruma gidiyor bir zamanlar güldüğüm şeylere şimdi ölüyorum. Senin fütursuzca bir lafın beni kırıp döküyor. Bu aşk böyle mi son bulacaktı düşman gibi mi olacaktık? Bu hikayeyi biz yazmıştık oysa, yeniden yazamaz mıyız? Yeniden eskisi gibi masumca hislerle sevemez misin beni? Ben seni 16 yaşımda sevdim her şey o kadar mükemmeldi ki rüya gibiydi hiç bitmeyeceğini düşünmüştüm ama bitebiliyormuş, her masal, her rüya bitebiliyormuş.
Bana sevmeyi sen öğretmiştin, ben o günden sonra başkasını sevemedim yıllar geçti hala yüreğimde bir burukluk var. Senden sonra… senden sonra diye bir şey olmadı. Hayatına başkasını aldığın gün nasıl yıkmıştım kalbimin odalarını nasıl darma duman etmiştim. Ben o gün anladım ki sen kimi seversen sev ne yaparsan yap çıkaramıyorum seni. Ne kalbimden ne aklımdan ne de hayatımdan çıkaramıyorum.
İnsan sevmekten yorulabiliyormuş, sevgisinin karşılığını alamadığında yoruluyormuş. Beni en çokta senin fütursuz lafların yordu. Her kelimesine her harfine kırıldım. Hıçkıra hıçkıra ağladım yinede vazgeçmedim senden…

Latest posts by Zeynep_cicekler (see all)

Article Categories:
Edebiyata Dair

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.