May 19, 2015
1282 Views
0 0

Sevdiceğime ve hep seveceğim şahsiyete.

Written by

Senle son konuştuğumuzdan bu yana kaç yıl geçti sayamadım. Daha doğrusu belli bir zamandan sonra saymayı bıraktım. Seni son gördüğüm zaman 2 yıl kadar önceydi. Tesadüfen karşılaşmıştık. Konuşmadan ayrı yönlere yürümüştük. Seni ne kadar özlediğimi tahmin bile edemezsin. Her gün özlem gittikçe büyüdü içimde. Söyleyemediklerim içimde kanser gibi büyüdü. Artık elimden gelen tek şey elimdeki tek fotoğrafına arada bir bakmak. Her arayan yabancı numarada acaba başına bir şey mi geldi diye merak etmek. Her gün aklımda tek bir isimle uyanıp aynı isimle uyumak. Çok acı bir durum. Zamanla alışırım diyordum ama zamanla daha da kötüye gitmeye başladı. Tek bir umut kaldı içimde, son bir umut.
Onca zaman sonra aklımda ve kalbimde sen olmana rağmen yeniden sevebileceğimi düşündüm. Sevilebileceğimi düşündüm. Yine yanılmışım. Ne ben başkasını sevebiliyorum ne de başkası beni seviyor. Zaten sensiz geçecekse ömrüm varsın yalnız geçsin. Ben bir başıma yetinmeyi bilirim. Senden başkasıyla birlikte olmaktansa yalnız olmak çok daha iyi benim için.
Yıllar geçmiş, geçtikçe güzelleşmişsin. Yıllar geçmiş, hatırlayamıyorum nasıl geçmiş sensiz yıllar. Anlayamıyorum, anlam veremiyorum. Seni görmeden bir gün bile geçmezken eskiden, şimdilerde yıllar geçiyor. Büyümüyorum artık sevdiceğim, yaşlanıyorum. Sense büyümüyorsun, yaşlanmıyorsun, sadece güzelleşiyorsun.
Yıllarımı alsınlar. Alsınlar koysunlar bir kenara. Senle bir saat bir kafede oturmak için bütün ömrümü alsınlar benden. Konuşmayalım, bir şeyler içip yemeyelim. Sen istersen bana bile bakma. Sadece karşımda otur öyle kokun sinsin üstüme. Son bir kez doya doya içime çekeyim gül kokunu. Son bir kez doya doya bakayım gözlerine. Son bir kez gülüşünü göreyim de senin bir dakika fazla yaşamak nasip olmasın.
Lütfen gel. Gel öldür beni. Ölümüm senin elinden olsun. Ölümüm senin yüzünden olsun. Sensiz yaşayıp bir başıma öleceğime gel de öldür beni. Ya da ölmeme sebep ol.

tarantino

Hayata bir türlü tutunamadık. Hep ince çizgilerle kaybettik. Belki de hiç kazanamadık. Ama çok sevdik. Sevilmeyi az da olsa tattık. Ancak hiçbir zaman sevdiğimiz kadar sevilmedik.
Avatar

Latest posts by tarantino (see all)

Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.