Kayıt Ol
Nis 18, 2019
152 Views
1 0

Sosyal kalp

Written by

Hayat hepimize aynı pencereden bakmıyor. Kimimizin penceresi kirli kiminin kalbi,kalbimiz öyle bir kirlenmiş öyle bir taşlaşmış ki artık hiçbir şeye gülemez, hiçbir şeye tepki gösteremez olduk. İnsanların önünde adam karısını dövebiliyor. Ama araya giren yok. Araya ne giriyor biliyor musunuz? Kameralar, sosyal medya giriyor. Artık insanlar bir şeyi yayımlayıp paylaştığında daha büyük bir iş yaptığını düşünüyor.beğeni almak egolarını tatmin ediyor.
Sosyal medya insanları ne hale getirdi. Artık insanlar beğeni almak için her şeyi yapar oldu. Gelenek göreneklerimize aykırı ne varsa yapar oldular. Sosyal medyanın tabi ki iyi yönleride var.

Avatar

Latest posts by Zeynep_cicekler (see all)

Article Categories:
Edebiyata Dair

Comments to Sosyal kalp

 • Kadınları bu konuda destekliyorum.

  Avatar Kant Kahinat 20 Nisan 2019 17:21
 • Zeynep hanım!

  Anlattığınız kirlilik yeni bir şey değil. Karı koca arasına girilmez teranesini duymuş olmalısınız. Bu İslamı yanlış yorumlayan, Türk kimliği, örf ve adetini unutan; siyaal islamı din zanneden softaların dayatması.
  Çözüm mü?
  Pozitif eğitim eğitim eğitim… Ve Atatürk ilke ve İnkılaplarına sahip çıkmak. Ve de Türk kimliğini iyi okuyup, Cengiz hanın Halkına ben sizin Han’ınızım derken Eşini gösterip Bu da Benim Hanım sözünü ezberlemek. Bir Sümer Atasözü “Annenin sözüne tanrının sözü gibi kulak ver” diyor. Sümerler bizden 6000 yıl önce yaşamış. ne demek istediğimi siz anladınız.

  Avatar Kavlak Necati 20 Nisan 2019 23:00

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.