Kayıt Ol
Oca 3, 2015
1717 Views
1 0

Türk Peygamber

Written by

 

Mesih

Öncelikle sunu belirtmek isterim benim ilham perilerim bana ne getirirse ben onu süsler yazarım 21.yuzyildaki perileri biliyorsunuz dolayisiyla dilim ağırdır üslubum berbattir;

Bilemiyorum nasıl anlarsınız ama ben bu yazımı yazmadan önce 2 kere düşündüm çünkü artik bu ülkedeki insanların beyninin olmadığı sadece çenelerinin olsudunu dusunuyorum . Sadece konuşuyorsun ama ne konuştuğu yada neden konuştuğunu bilmiyorsun . Şimdi burada yazicaklarimin beni nerelere sürükleyecegini bilemiyorum yayınlandıktan 2-3 gün içinde yeni yazi gelmezse bilinki kara parmaklıklar ardında yeni yazılarına devam ediyorum .

Ben küçük yaşlardan beri kendimi herkesten 2-3 adim önde görüyorum yanlış anlamayin egoist değilim , yani sunu diyebilirim ben benden istenenin fazlasını aileme ve çevreme verdigimi düşünüyorum bunu neye dayanarak söyluyorum onu açıklayayım :

Oyle  dönemlerden geciyoruz ki 7 milyar insan içinde dürüst ve doğru olanlar azınlık olduğundan bunlar suçlu oluyor bende kendimi azınlık gibi hatta hayatta kalan son dürüst gibi görüyorum . Ailemin  bana verdiği ilk ders :

” Boğazında ip olsa bile yalan söyleme ! “

Ben bu şekilde eğitilmiş bir insan olarak 7 milyon içinde tek olduğumu düşünüyorum ve bu dersi torunlarima kadar goturucem netice olarak son insanım dimii.Bunlara dayanarak  sunu söyleyebilirim;

“Dünyaya yeni bir peygamber gelse o kişi  ben olurdum.”

Toplumdaki o arsizlik , şerefsizlik ve yuzsuzluk potansiyelinin farkindasin dolayısıyla dürüstlügun sana kazandirgi tek sey insanlık oluyor yanındaki insanlar hic bir insanın bu şekilde olamayacağını  düşünüyorlar aslına bakarsan hakli gibiler istisnalar kaideyi bozmaz .

Ama ben bu toplum içindeki dürüstlüğümu içimdeki anarşiye bağlayarak devam edicem.Pilim bitene kadar dürüst olucam ve bu , topluma olmasa bile gelecekteki çocuklarıma , torunlarima mükemmel olmasa bile dürüst insanin bu dünyada bir zamanlar var olduğunu gostericem .

Tanrılar benimledir umarım. Benimle olduklarını düşünüyorum.

Article Tags:
· · · ·
Article Categories:
Deneme · Yeraltı Edebiyatı

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.