Kayıt Ol
Eki 4, 2018
320 Views
0 0

Başarı Nedir?

Written by

BAŞARMAK

Başarmak sence nasıl bir kavram? Şahsen ben, kimselerin umurunda olmadığım zaman rahat ediyorum ve amaca ulaşmadığım halde bir çok önemli konuyu yerine getirdiğim olasılığı ve yan etkenler’ den örnek vermem gerekir ise ailemin Ve arkadaşlarımın desteğini hesaplamalarım halinde, vazife gördüğüm yeni Dünya kültüründe fişlenmek yerine rahatlığı sembolize ettiğim halde tüm bu olumsuzluklara karşı direnmeye devam edeceğim ve hedefimi, yetişkinliğe geçiş, yetişkinlikten çıkış, olgunluğa giriş ve olgunluk dönemlerimde tam 12‘ den vurmak, söz veririm!

Sessiz takipçilerim uzun zamandır belkide benden, dönüm noktası beklemekte. Verilen karşılıksız destekler Dünyada olamasa bile gitmek istenilen yer; Cennet’  de karşılığını bulacaktır inancımız gereği.

Evet vaktimin çoğunu uyumak ile geçiriyorum fakat emin olun, boyum 9 minimetre uzadı. Kullandığım yeşil reçeteli ilaçları hesaba katar isek normal bir durum. Evet konudan alakasız fakat Dapoet’ e emekleri için  teşekkürler.

Şu anki sağlık sorunum; “Ortada bir sağlık sorunu göremiyorum.” Fakat Dünyada kullanımda olan nükleer atıkların solunum, duman yoluyla bedenimde ve beynimde oluşturduğu bağımlılık etkisi, (Aynısı çamaşır suyunda var.) yenilmek üzere, Vurdum 12‘ den!

Mutlu olun:)

Kant Kahinat

İnanman gerekmez sözlerime, gözlerime bakman yeter.
Kant Kahinat

Latest posts by Kant Kahinat (see all)

Article Categories:
Hayata Dair

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.