Kayıt Ol
Ara 22, 2014
1049 Views
0 0

Ben aforizma yazamam..

Written by

aztec-native-navajo-geometric-motif-african-vibrant-pattern-background-facebook-hipster-tumblr-society6-art-design-textile-foo-hand-drawn-tutorial-cool-navajo-african-tumblr-urban-outfSize hayatın anlamını falan anlatmayacağım. Susma hakkımı da kullanmayacağım. Zaten bu kelimeleri ne diye bir araya getirirdim o zaman? Değil mi?

Söyleyeceklerimin sizde hangi duygular uyandıracağını bilemeyeceğim? Küçücük bir odanın içine sinmiş nikotin kokusundan arınarak kaç dünya kurabilirim ki? Üstelik bu akşam sevgilimle konuştuktan sonra son sigaramı söndürdüm kül tablasına..

Severek yazmamı bekleyen de var.. niye yazıyor ki bu diyen de?

O yüzden ne anlattıysam kendime, ne dinlediysem hayatın belirsizliğine, suskun geçmişine, dilsiz geleceğine ve kıymet bilmez kör şimdisine armağan ediyorum.

ne limanın çağrısı ne de her günün Pazar günü gibi olması umrumda..

Biraz kahve içelim istemiştim, midemin ayarıyla oynadılar. Sonra küstüm doktorlara, ardında küçüklük halim gibi işaret parmağım ile orta parmağımın arasını aniden açmadığından olsa gerek küstüğüme kanaat getiremediler..

Sevdiklerimi kırmak gibi bir hobi edindiren zamana kızgınım.. Kızgınlığımı ılık duşlara emanet ediyor sonra yine bir şeyler yazmaya başlıyorum. Öyle debdebesinden, tumturağından geçilmeyen bir şey beklenmediğini bildiğimden içim rahat..

Ardından da izlemeyi hep unuttuğum/ertelediğim bir film izliyorum, iyi geliyor..

Okurken unutur gibi olduğunuz belki – hissedebiliyorum – ama hayat devam ediyor..
Maceranızda bol keyifli zamanlar dilerim..

Yeşil çay içmeliyim..

221214

Mrtnbrs

Dünya'da var olan bir birey
An individual who exists in the World
אדם שקיים בעולם
Avatar
Article Categories:
Aforizmalar

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.