Kayıt Ol
May 1, 2019
299 Views
0 0

Bu Bir Öfke Mektubu

Written by

Şifrelerim kimin elinde?

Gerizekalı paranoyak değilim hayatın uzayın karadelik’ in şifresinden dinden bahsetmiyorum. şizofrensin amınakoiym. internet platformunun üyelik şifrelerinden bahsediyorum yani aynı senin hala unuttuğun facebook şifren gibi. Şizofren..

Diyorum ya hep, Psikolejisi bozuk topluma ayak uydurma çabası olan bizlerin mi ruh hali bozuk fikrinizce?

Amk bayağı uzun muş. yaşın kaç

-Muş. Pardon 95 doğumluuyum.

Bu bolog’ un en taşşağı benim adamım. Başlıklardan fark etmen gerek fakat bir yanım buruk pulsuzum üyesi değilim ya bende isterim birader kartvizit havası ayrı cüzdandan çıkarınca ayrıca destek ve kitap çıkarma tabikide yakında projeler kapında. her neyse.

Ben beyaz şapkalıyım adamım fötör şapkamı isterim ayrıca yalan etmeyin, ben bildiğin halde gizliyim.

Açık bulurum ve veririrm haber, teşekkür etmen gerek bence aramalıyım bu günlerde akademiyi anlatmalıyım durumu ve kendimdeyim gerçekten iyi hissediyorum bataklıkta değilim şakaanın dozunu artık öğrendim… 🙂

Ve tek istediğim bir iş amk ben semt çocuğuyum kardeşim ve insanlara anlatmaktan bıktım 2 kuruş için ağız kokusu çekemem, bana işimi ver ben zaten görevimi læiği ile yaparım ve sana hiç ummadığın bir zaman sunarım. paramı alırım bukadar basit gözlemle ve bana iş ver ortak değiliz serbest meslek relax Yaşam biçimi Hip Hop hep merak ettiğin klipde izlediğin özendiğinya hep sözlerimi üstüne alındığın. Sen; Ç?

Bu Bir Öfke Mektubu

Kant Kahinat

İnanman gerekmez sözlerime, gözlerime bakman yeter.
Kant Kahinat

Latest posts by Kant Kahinat (see all)

Article Categories:
Yeraltı Edebiyatı

Comments to Bu Bir Öfke Mektubu

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.