Kayıt Ol
Nis 3, 2015
1209 Views
0 0

İçimdeki Ses (Gün’ey Hakkında 1şey)

Written by

 

 

IMG_20150807_135310

Benim bir tarafım Arap,bir tarafım Çerkez.Ve ben,hem Sosyalistim hem de Osmanlıcıyım,inançlı bir adamımdır da.Saydığım bu beş terim gereği,örflerim ve kurallarım var,yani hayata karşı bir duruş sahibiyim.

Radikal İslamcı değilim,hiçbir tarikat ya da cemaat üyesi değilim hatta hiçbir siyasi parti ile bağım yok.Siyasi düşüncemin kıyısından teğet geçebilecek bir siyasi ideoloji sahibi sosyal bir oluşum bile bulman imkansız..!

Namaz kılmıyorum çünkü kendimi hazır hissetmiyorum,yapmam gerekenler var.Ben anlamını tam kavramadan ya da çarpıtılmış şekilde çağa ayak uydurmamış ilkel şeriattan nefret ederim,karşısındayım ve bu ideolojiyi yıkma uğrunda bu karakelleyi ortaya atarım..!

Ben modernim,ben Ata’nın oğluyum,ben onun gibi çeşitli kabiliyet ve yönleri olan bir Osmanlı torunuyum yani anlayacağın ben Cenûb’um,yani benim yönümde Radikallik yok,Cinsiyetin,sınıfın,statün ne olursa olsun arkamda değil yanımda yürürsün..!

Anlayacağın bende göstermelik vaat yok..!

Sadece belli bir yaştan sonra Canyarım dediği,boynuna adını yazdırdığı en iyi arkadaşı Rab’biyle tanışmış bir kulum.Benim önümde Rabbim,yanımda melekleri olur,benim yönüm hep O’na dönük;ne zaman ki salih amelini kullanır O’na dönersen beni de o kara çarşafla bürülü Kabe’nin önünde görürsün.Ben Hamza’yım,Ben Bilal’im,Ben Ali’yim,Ben Habibullah’ım,Ben Rabbın kendini hamuruyla yoğurdu,ölümü tatmayla müjdelenmiş,senin belki de deli dediğin GünEy’im ..!

gÜnEy aNıLmIş

Ekonomi Mezunu..
Edebiyattan bir bok anlamaz..
İçinde barındırdığı 'aşk' fıtratından kaynaklı, hiçbir filmden etkilenmemiş..
Söyleyecek çok sözü var..
Ve artık o, sevdiği kadın 'sen benim hiçbirşeyimsin' dediği günden bu yana bazılarına hiçkimse!!!
Instagram: guney.1481
gÜn'Ey
gÜnEy aNıLmIş

Latest posts by gÜnEy aNıLmIş (see all)

Article Tags:
·

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.