Kayıt Ol
Nis 3, 2015
957 Views
0 0

Hayata Dair

Written by

Hayata inattır yaşamak. Biliriz ki asıl yaşam ölümden sonra gelir inananlar olarak. Bugünün yarına faydası yaptığımız işleri, gelecek gün’e taşıyacak kadar vicdanımızın yarına kusursuz çıkması, bugünün dün’e bir faydası olmayacak kadar aynı ağır durumdaydı.

Diyeceğim o ki dostlar, hayat kısa yarın meçhul. Yetermi bin şükür aldığımız bir nefese? yetmez.. Yok ise Allahın rahmeti üstümüzde. Sitem edin sevdiklerinize, aşık olun aşk’ı tadın. Darmadağın olun yaşayın görün anlayın aşkı.Sabredin..Sabredinki sizede armağan olsun bir şarkı. Sizde şair olmayı bileceksiniz.. Bileceksiniz ki, şiirinizi kalbinize yazacaksınız. Çalın en gözde şarkılarınızı, inletin damarlarınızın en ince adayını. Söz verin gönülden, sevin, sevdiğinizi bir değil onbir günde bir diyin.

Yemek yersiniz, doyduktan sonra daha ne kadar yiyebilirsiniz? Sevdiğini söylemekte buna benzer, çok sevdiğini söyleyen kendisini yer, hadi len derler adama. YAHU NE MUHTEŞEM ŞEYMİŞ AŞKLA YANMAK..

Çok nadir aşıklar bilir, gecenin, yarin hasretini koynuna getiren o gecenin.. Ah ulan ben o gecenin.. Çağla şikel memesi gibidir o gece, isteyipte tutamamak gibi birşeydir yar’i arzulamak..

Velhasıl akıllı insan yalan söyler, lâkin hem akıllı hem aşık hemde yazar ve şair birine denk gelirseniz buda muhtemelen benim. Ben bu gece de yanıyorum be arkadaş .. 🙂

Avatar

Latest posts by Conqueror (see all)

Article Categories:
Hayata Dair

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.