Kayıt Ol
Mar 17, 2019
165 Views
0 0

Kitap -Yazı, Deneme 1- 2

Written by

Selam olsun Gök altında yaşayanlara.. Selam olsun hatırı geçen manevi kalplere, Selam olsun yuvadan çıkmadan önce, Yürek yiyen Arslanlara!

Herşey Yolunda

Kuralı Tanı

Önce

  Önce bir, merhaba değişi hatırlatır kendini.
Sonra kelæm, kælem bak canlandı yazdıklarım hatırlama oranım %’ a dayandı aga bi’ dakka iyi gidiyosun fakat pek görünür değilsin diyen-ler astı beyaz bayrak sonunda bak çay içene evde bedava 🙂

Saat sabaha karşı tabi her zamanki gibi uykusuz beyin, ilham ful tabi – nedense donakaldım bir anda şu anda. “Zor sorumluluk rap” Derdi biri zaman akımı moda oldu ağızda. Ağırroman’ ı dinleyen aabi oldu tabi yaşanmışlık farklı, her ne’ ise aga bizim hayat farklı. Bizim masa sana kırmızı kart çekti zamanında, zamanında amasa ağırlığa dayanamadı çöktü.. Ne anlatmamı istersin ne yazayım ağabey sana benim dilim es-kiyi aratmaz az- buca. Selam verdikçe tanırsın insanları yolda! – Nasıl abi iyi yazdım mı? -Peh amınakoydun, içine şıçtın iki dakkada lan amcık masa sallandı zaman durdu bu ne amk git mitoloji yaz, bak ağzının açma sen yine üflemeye başladın hani olum burada sanat amk, benle bikere rakı içtin mi?yeraltıedebiyatıamk hani yaptıklarını anlat kardeşim astım kestim tecrübe var göt yok amınakoyum bak, kant onedio’ da okumakla olmuyo bu işler  tamam anladık araştırmacı yazarsın kitabını göndermişsin falan filan. Arkasında dur oğlum.                                                                                                

” Masa sessizliğe böründü, frank mahlaslı yetişkin birey rolünü sergiledi ve sıra sef’ e geldi. Sesi başta cızırtılı oparlör gibiydi fakat sonra nota oturdu, ses tellerinde ki.”


-Ben hem katılıyorum hende katılmıyorum :/ Neden mi? Abi yeraltıedebiyætı iyide faydalan’ a biliriz yani ama vurdulu kırdılı bir şeyler çekelim, onu diyorum kedimize ait olsun her şey mesela enesbætur var adam nekadar kazanıyor biliyomusun? -Heh bak yine aynı konuya geldik.. Kar deşim bak a dam izleniyo olabilire ama abuk subuk video’ larr çekiyo onu çocuklar izliyo senin ne işin var bakıyım enesbaturla? -Ya bak analatamıyorumgaliba sen beyin yakmaya çok meraklısın seni biliriz sen önce vücut yap kendine önce bi kendi olayına odaklan, hani benim olayım bu deyip kasılıyosunya tamam sen sonra, sen sonra dahil edicez işe daha logo yok amk kanal var şifre kimde belli değil, logo bulduk bitane Sef bey beğenmedi, adam hiç değilse beğenip beğenmediğini açıklaya biliyo sen gelmişsin çocuk muhabbeti yapıyosun reklam nekadar kaldırıyo günde biliyomusun. Sus bak sen sonra dahil ol. -Şu Aliyi alın burdan, Eg’ al abi sana havale ediyorum yine.. -Yok ağabey sen yanlış anladın, hani durumlar nasıl onu sorucaktım, -Durum falan yok ali ilerle ö)                                                                  

Kant Kahinat

İnanman gerekmez sözlerime, gözlerime bakman yeter.
Kant Kahinat

Latest posts by Kant Kahinat (see all)

Article Categories:
Genç Kitabevi · Hayata Dair

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.