Kayıt Ol
Kas 18, 2019
100 Views
1 0

ŞEFFAF MEDYA

Written by

Kadın:            Arkadaşlar Merhaba. Kanalımıza hoşgeldiniz. Umarım hepiniz iyisinizdir. İlk önce videolarımızın altına yapmış olduğunuz güzel yorumlarınız için hepinize tek tek teşekkür ederiz. Evet arkadaşlar dün kendi profilimden haber verdiğim gibi bu video bir ceza videosudur. Biliyorsunuz ki bir önceki hafta Ahmeti evde bulamamış ve endişelenmiştim fakat Ahmet perdenin arkasına saklanarak beni korkutmuştu. İtiraf etmek gerekirse, bu denli yaratıcı bir zekaya sahip olmayı gerektiren bu şakayı planlayarak beni zekasıyla yeniden etkiledi. Neyse bu bir ceza videosu olduğu için daha fazla övmeyeceğim onu. Şuanda size Ahmetin cezasını açıklıyorum hazır mısınız? Ahmet şuan benim için mutfakta bir şey hazırlıyo.Ama ne hazırladığını bedne bilmiuorum. Bende ona ufak bir şaka yapayım dedim onun haberi olmadan onu videoya çekeceğim. Bence onun için korkunç bir ceza oldu ama gülü seven dikenine katlanır yanii.

Adam: Aşkımm…

Kadın:            Geliyomusun hayatım?

Adam: Ben hazırım canım benim, gözlerini kapat ama asla açma.

Kadın: Tamam aşkımm kapatıyorum şimdii.

Adam: Ta Taaa…

Kadın: Ayyy inanamıyorum sana yaaa… O kadar çok canım çekiyorduki… O kadar duygulandım ki sana anlatamam her an ağlayabilirim.

Adam: Aşkımmm benimm ne ağlaması.. Ben sen mutlu ol diye yaptım. Hem bilirim ne kadar çok sevdiğini…

Kadın: Hayatımın anlamı ya nasıl da biliyo o yüzden şekeri geç kaşık koymamış yanına.. dumanı üstünde filan.. Hayatımda içtiğim en anlamlı çay oldu bu.

Adam: Biraz yaktım elimi ama olsun sen hep mutlu ol da.

Kadın: Ya sen bana çay yapmak için nasıl bir savaş verdin. Bu arada benim de sana bir sürprizim var.

Adam: Ne sürprizi aşkım?

Kadın: Bu yaptığın sürprizi an ve an canlı yayından izlediler.

Adam: Aaa nasıl yani? Kamera nerde? Aaaa burdaymış?  Gerçekten çok utandım? Off…

Kadın: Aşkım Benim ne utanması sen örnek sevgili nasıl olurmuş onu gösterdin. Arkadaşlar Ahmetciğimin, hayatımın anlamının yapmış olduğu çayı afiyetle içmeye başlayacağım, sizde kendinize bir çay doldurmayı unutmayın. Ha bu arada kanalıma abone olmdayı da ihmal etmeyin…

Adam: Bitti mi!!!

Kadın: Ya sen benim çayı 2 şekerli içtiğimi nasıl bilmezsin…

Adam: Nasıl bileyim Zeynepcim… Sen benim yanımda hele ki hesabı benim ödeyeceğim hiç bir gün çay içmedin ki.

Kadın: Ne demek o şimdi.

Adam: Hesap bendeyken içmediğin tropikal orman meyvesi aromalı içecek yok maaşallah diyorum..

Kadın: Sen ne hayvansın Ahmet ya, buna mı dikkat ettin yazık yani..

Adam: Yoo yeri gelmişken söyleyeyim dedim..

Kadın: Öyle mi Ahmet Bey, peki bana bir günden bir güne çay yaptın da ben mi içmedim.

Adam: Az önce yaptım ya…

Kadın: Ahmet o çayı ben yaptım. Sen sadece taşıdın onuda beceremedin ki elini yaktın..

Adam: Kızım ne el yakması be. Rol yaptık orda.

Kadın: Ya bırak allah aşkına senin beceriksiz olduğunu herkes biliyor.

Adam: Nerde gördün benim beceriksizliğimi sen.

Kadın: Nerde mi? Ahmetcim bak senin iki işi bir arada yapabildiğin tek bir an var. Oda yatarak yemek yemek.. Hoş onuda yapabildiğin söylenemez ama..

Adam: Öyle mi küçük hanım.. Video karşısında Ahmetcim şöyle Ahmetcim böyle diyip sevmeyi biliyosun ama..

Kadın: Eee napayım takipçilerime rezil mi olayım..

Adam: Takipçilerim mi? Zeynep farkındasın demi toplam takipçi sayın 80

Kadın: İnsanlar haklı ama neden benim bir öküzü eğitme çabamı izlemek için beni niye takip etsinlerki… Hem bu işler yavaş yavaş Ahmetcim..

Adam: Zeynep ne yavaşı allah aşkına 6 aydır mütemadien hergün 50 video çekiyorsun farkında mısın? Ayrıca Zeynep hanım olayın benimle hiç bir ilgisi yok

Kadın: Ne ile ilgisi varmış acaba?

Adam: Yahu sen videoyu çekmeye başlamadan önce sadece arkadaşların olarak seni takip eden 200 kişi vardı sonra sen takipçi satın aldın ve videoların sayısı gün geçtikçe arttı fakat takipçi sayın gün geçtikçe azaldı. Sorun neyde farkında mısın?

Kadın: Boşver sen onları.. Napalım yani çekemiyolar kıskanıyolar.

Adam: Yahu Kadın ben bile takip etmiyorum seni ne kıskanması..

Kadın: Neee sen beni takii… Ay saatt kaç oldu. Video çekme saatimiz geldi Ahmet. Sonra neden artmıyo takipçi senin yüzünden oluyo bu hep beni engelliyosun. Neyse tu bakayım şu DVDleri.. Şu mısırıda alayım..

Adam: Mısır mı? Yok artık o nerden çıktı?

Kadın: ŞŞŞŞttt… Arkadaşlar merhaba, Ahmet ile film izlemeye karar verdik. Ahmet koşarak benim için mısır patlattı ve şuan tek bir problemimiz var Hangi filmi izleyeceğimize karar veremedik. Ahmet yine bana sürpriz yapmış ve sinemada beraber izlediğimiz izlediğimiz filmleri arayıp bulmuş. Şimdi ise bu konuda sizden bir yardımımız var? Birazdan fil… Poff hikaye süresi bitti ikinci videoyu çekecem de sende kafamın üzerinde direk gibi durma birşeyler yap Ahmet.

Adam: Allah Allah ne yapayım elime verdin dvdleri hem bu ne ya DVD mi kaldı aldı allah aşkına?

Kadın: Canım 2 dakika insan gibi davransan bana yeter?

Adam: Yeter ama haa

Kadın: ŞŞ taman sus. Birazdan film afişlerini sayfamda paylaşacağım arkadaşlar. Hangisinden daha çok beğeni gelirse o filmi izleyeceğiz. Yardımlarınızı ve likelarınızı bizden esirgemeyin..

Adam: İnanamıyorum sana Zeynep. Kendin çizdin kendin oynadın..

Kadın: Ayy Ahmet hep bir muhalefetsin gerçekten..

Adam: Zeynep bu filmi gerçekten paylaştın mı?

Kadın: Evet.. Niye ki Kötü bi film mi? Adama güzel bir aşk filmi ver dedim bunu uzattı ne bileyim ben? Sileyim mi napayım?

Adam: Hayır canım çok güzel bir film fakat Bu film 1989 yapımı.

Kadın: Ee nolmuş?

Adam: Canım bu filmi sen ilk gittiğimiz sinema filmi diye paylaştın..

Kadın: ayy Ahmet yine şişirdin he

Adam: Canım biz 1993 doğumluyuz. Ve 3 aydır sevgiliyiz. Yani bu filmi sinemada izlememiz imkansız.

Kadın: Ayyy Ahmet Sayılara o kadar takılma. Hem napayım Ahmet Bey.. Ne zaman götürdün beni sinemaya. Sanki sen beni götürdün sinemayada ben hayır dedim.

Adam: Çokk  nankörsün Zeynep. Nasıl götürmedim ya seni sinemaya geçen ay gittik ya.

Kadın: Ahmet beni filme götür dedim fakat sen beni Beşiktaş belgeseli izlemeye stata götürdün. Onu geçtim orada beni kaybettin ve beni aramak yerine naptın hatırlarsın.. Dışarıda kapıda bulurum onu nasılsa diyip gezmene devam ettin ben ise kapıda 3 saat seni bekledim. Çünkü çantam sendeydi.

Adam: Ne güzel işte empati yapmana fırsat tanıdım.

Kadın: Nasıl Yani*

Adam: Diyorum ki canım, ben alışveriş merkezinde neler çekiyosam her hafta sende yılda bir kere bunu çektin. Nasıl oluyormuş anlamışsındır diyorum.

Kadın: Ha Ahmet senden sadece bir şey istiyorum sende onu bana fazla görüyosun yani.. Ben her hafta içi ne kadar yoruluyorum sen biliyomusun. Hafta sonu bir gün gezmek istedim suç oluyo yani bu

Adam: Allah Allah sen ne yapıyosunda yoruluyosun acaba. Canım biz öğrenciyiz ki okulada gitmiyoruz o ayrı. Hafta içi yaptığımız tek aktivite zaman öldürmek. Ne yorgunluğundan bahsediyosun sen.

Kadın: Sen yoksay Ahmet. Benim yaptığım işi görme sen. Küçümse beni. Ama ben biliyorum zirvede kalmak için sevgilin bile olsa savaşmak zorundasın.

Adam: Haydaaa.. Şimdide zirvede mi oldun… Bak Zeynep sana artık gerçeklerle konuşacam ayrılmak istiyorum. Yahu herşeyimiz videoda hayal dünyasında yaşıyosun.

Kadın: Ne Hayali Ahmet ben neysek onu yansıtıyorum.

Adam: Biz 3 aydır sevgiliyiz fakat çocukluk aşkıymışız gibi tanıtıyosun bizi.  

Kadın: 3 aylık süreye çok şey katmışız demekki Ahmet.

Adam: Evet çok şey kattık.. 28 MB internet, 3600 dk.. ve toplam 750 lira telefon faturası peki sonuç 8 beğeni. Neyse Zeynep Kendine İyi Bak..

Kadın: Aaaa terketti benii…. (Ağlar) Arkadaşlar Merhaba, Az önce Ahmet Beni terketi. Şuanda kendimi kötü hissediyorum ve sizin sevginize ihtiyaç duydum.. (Hıçkıra Hıçkıra Ağlar) Teşekkür ederim arkadaşlar vereceğiniz destek için şimdiden.. Buda nasıl birşeyse akmadı gözümden.. Aa.. Neyse arkadaşlar bu makyaj malzemesini flormardan  aldım. Çok kullanışlı… Size tekedilen bir kızda olsanız gözünüz ağlamaktan çıksada, makyajı asla akmayan kız makyajı yaptım.. Umarım sizde beğenirseniz. Ürünü detaylı incelemek için ekranı yukarı kaldırmanız yeterli. Kanalıma abone olmayı unutmayınız.

Avatar

Latest posts by Kemal Öztürk (see all)

Article Categories:
Senaryo - Oyun

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.