Ara 12, 2018
633 Views
1 2

Yol Karanlık Ve Uzun

Written by

… Fakat meşale’ yi yakmak senin elinde. Boş bir zihin ile gelmiyoruz ve bir o kadar’ da üzerine ekliyoruz. İzlendim ve gözlendim, seçilmiş ben değilim ben seçen’ im. Mekanıma hoş geldin! Site yenilendi belki benimle birlikte, çip takılmak istenilen beyinler’ iniz ile birlikte. 

     Savurulacaksın sağa sola, zekan yeterliyse belki seçmezsin tarafsızlığı kimse olmak istemez iki yüzlü. Biliyorum bu seni biraz üzdü, bana istediğimi verirsen hatırlarım belki seni en hafif dejavu’ m gibi. Amacım yetiştirmek ve bitirmek bireyleri belki görmüşsündür beni Akılı Tv’ de takla atarken odamda yada okumuşsundur gazeteden, manşet aklımda. Her anın sanal ve hiç bir bok bilmiyorsun elektrikli kabloların veyahut baz istasyonundan gelen, konuşma sırasında bir “bip.” Temize çıkmışımdır umarım internet tarayıcı’ m Google, küçük bir evin garajında atıldı temelleri ve bende reddettim başkasının tarzına kanmayı.

      Bir söz var bilmelisin; “Hani tabib arıyorsun ama bulamıyorsun benim ifade yolumu arayışım gibi.” En farklısını seç her zaman renk, kalem, defter.. Mavi balıklar akvaryumda, siber saldırılar alçalmakta, rekram girer hayatına instagram’ dan yada facebook’ dan. Uyumuyorum, araştırıyorum hayatı, her köşesi için geliştiriyorum farklı bir teknik. Cesaret gerektirir normallere göre belki deli olmak gerekir aslında çılgınlık kelimesini vurgulamak isterler fakat ben bir delikanlıyım, kanımda delilik var. Atak tutar kimi zaman etrafta olmaz doktor belki dikkat dağılır fakat doktor geç kalır o neden ile önceden takip edilmeli manikatak, tabikide bunu manikatak belirtileri bulunan bir bireyden beklemem fakat çıkış yolu var sonunda umud var. 

       

       Ataklar bastırılsın, sağlıklı bireyler harekete geçsin. 

Kant Kahinat

İnanman gerekmez sözlerime, gözlerime bakman yeter.
Kant Kahinat

Latest posts by Kant Kahinat (see all)

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.