Kayıt Ol
Ara 27, 2014
1181 Views
0 0

Allegra İle Pasifik’in Dibinden

Written by

 

 

nastol.com.ua-13006

 

 

 

Bugün 27.12.2014 , tam 67 gün oldu , Allegra’yı görmeyeli. Özlemişim , seni.

Özür dilerim Allegra , yine seni insanlara değiştim. Yine yalnız kaldım, yine seninleyim.

Gökyüzünü unutmam lazım benim , Allegra. Hayatım , yolunda değil ; hep ters yönlere gidiyoruz onunla.

Bir uyuyorum , her şey geçmiş ; uyanıyorum anlıyorum ki geçmemişim hiç. Aynı yerdeyim ; birisini çok sevdim biliyorsun sen. O kadar saf ve temiz sevdim ki o’nu , neredeyse annemin sevgisiyle eşitti.Anneme bir keresinde kızmıştım o’nun için. 2 gün konuşmamıştık. İşte bu hayatımdaki en büyük pişmanlığımdı benim. Sonra o , gitti. Annem ; yanımda kaldı. İyi ki de var. Neyse , görüşmediğimiz şu zaman zarfında neler geldi başıma sorma gitsin Allegra’m. Okulu kazandım tekrardan , çok sevindim ; ancak yine benim peşimi bırakmadı olumsuzluklar ; yılmadım , savaştım. Ama , sonuç 1 ölü. Bırakıyorum , artık Allegra ; şiiri , gökyüzünü , kendimi Pasifik’in derin sularına. Ölmek istemiyorum ; ama yaşamakta istemiyorum be Allegra. İyi niyetimi besliyorum halen , insanlar öldürüyorlar. Olsun. Sonuçta bende çok piçlikler yaptım , sevmediğim halde bir çok kadına seviyorum dedim. Duygularıyla oynadım onların , kendimi tanıyamıyordum. Hiç bu kadar alçalmadım Allegra. Geçen gece , onlardan biri ; her konuştuğumuzda olduğu gibi yine yaptığım tüm şerefsizlikleri yüzüme vurdu. İçim gitti benim , uzaklara. Onlara hak veriyorum , hele ki O’na.

 

Al kalbimi taşı , karmaşıklık gör. Hiç bir şey zevk vermiyor. Bunları bile yazmak istemiyorum , ama ağlayamıyoruz ya ondan. Bir daha hiç bir kadına , gökyüzüm , şiirim demeyeceğim. Bırakıp gidiyorlar , başımı yukarı kaldırdığımda hatırlıyorum.Kafamı sikesim geliyor , tüm uzuvlarım kesilsin istiyorum ; kalbim parçalansın istiyorum. İflahımı siktiler ulan! YETER!

Kalbim asla doğrusunu göstermiyor Allegra , aklımdan şüpheliyim zaten. İnsanlar zekisin diyor , kalbime laf geçiremeyen bir aklı ne yapayım ben amına koyayım?

Ağzım da baya bozuldu , moralimde öyle. Her şey bombok Allegra, Seni hala yok seviyorum Allegra.

Umarım ”morg alfabesi” biliyorsundur. Çünkü , bunları okuman için yardımcı olacak.

 

Seni yok seviyorum Allegra.

 

27.12.2014

04.56

Hiç

ekinoksan

01.01.1993 Doğumluyum. Şiir , deneme , makale yazıları ile ilgileniyorum. Edebiyat benim her şeyim.

Son olarak ;Ben sana hiç şiir yazmadım ki , şiirim sen oldun.
Avatar

Latest posts by ekinoksan (see all)

Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.