Kayıt Ol
Oca 25, 2016
926 Views
0 0

Ay Işığım

Written by

Gülsün hep güzel yüzün, ışıldasın ay parçası gözlerin. Mutluluğuma mutluluk, canıma can katandır beni benden alan o güzel gözlerin.

En büyük isteğim yanında olmak, yokluğundan bitkin düşmüş bu hayatı seninle paylaşmak. Acısıyla, tatlısıyla, hayallerimi süslediğin gibi her anı seninle yaşamak. Sen olmazsan eziyettir yaşamak.

Mutluluğu nasıl tadarım yüzüne bakmadan, rüzgarda dağılan saçını okşamadan. Zaten geçmez günlerim seni esen rüzgara sormadan. Soluyamam havasını o rüzgarın senden bir ize rastlamadan. Bundandır ki kurtulamaz hayatım karanlıklardan.

Nasıl ki yıldızlar gökyüzünün süsü ise, sende gönlümün ucu bucağı olmayan, yokluğunda hiçlik olan süsüsün. Düştüğüm bu halin tek çözümüsün.

Olmuyor sadece hayalinle, gönül ister ki elin elimde, birlikte her yerde. Olamayacağım yer yok seninle bu alemde. Hayatın tüm güzel anları saklıdır gözlerinde. Tattıkça o güzel anları, heyecan peyda olur kalbimde.

Dayanamam bir an bile üzülmene, kaybolur hayat belirtileri o an bu alemde. Renkler solar, fer kalmaz gözlerimde. Ancak normale döner her şey yeniden hayatı gördüğüm an gözlerinde.

Anlam yoktur hiçbir şeyin senin yokluğunda, ama sen olursan güzel bir anlam vardır her işin sonunda. Ancak o zaman denebilir ” her şey yolunda “. Bir umut belirir içimde her şeyin yolunda olacağına dair görünce seni karşımda. Bundandır ki gözlerim hep yollarında.

Gördükçe gülüşünü sanki bahar geliyor bu karda, kışta. Dolaşıyorsun güllerin arasında. Bahar güneşi parlıyor arkanda. Uyandırma beni, bitmesin bu rüya. Dönmeyeyim yine o karanlık kabusa.

Olmuyor tek başıma sahillerde, hissedemem ferahlığı sen yanımda olmadığın sürece. Kayıp gider her şey bu karanlık sensizlikte. Kabus misali bu sessizlikte. Ancak görürüm bittiğini bu kabusların, sen de benimle geldikçe…

Latest posts by ElTurco (see all)

Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.