Kayıt Ol
Eki 6, 2014
1322 Views
0 0

Ben bittim sen de biter misin…?

Written by

Var mıdır artık bu dünyada gerçekten yürekten sevecek insan? Var mıdır artık seni sonsuza kadar mutlu edebilecek birisi? Bence yoktur.. Olsaydı zaten karşılaşırdım ya da bulurdum bilmiyorum ama artık gerçekten sevgiye inanmıyorum. Çok karışık duygular içindeyim. Biten bir sevginin etkisi hala nasıl durabilir ki? İnsan neden kendine acı yaratır ki? KAFAMDA BİRÇOK DELİ SORU VAR..

Belki de tek suç bizdedir. Sevgimizi hak etmeyecek insanlara armağan ederiz ve kıymet bilmeyen o insanlar seni süründürür hayatın felsefesi zaten bu.. Bir şey de istediğin gibi olsun değil mi?

Mesela ben bir şeyi on kere isterim olmaz yine, yine isterim olmaz ama başka biri; bir kere istesin hemen olur hemen.. hayatın bana bir garezi mi var yoksa bütün bunlar beni mi buluyor yada hala doğru insanı bulmakta sıkıntı mı çekiyorum? Artık tek felsefem; her sıkıntımda, mutsuzluğumda kendime bir sürü soru sorup duracam zaten sıkıntı kendi kendine çözülür.. Ona odaklanırım kurtulurum..

Ama ya o sıkıntı aşksa? Ya o sıkıntın en değerlinse? Yine geçer mi diğerleri gibi.. O da biter mi senin istediğin gibi..

Ben bittim sen de biter misin… ?

Onur Çetin

Merhaba ben Onur.. 17 yaşındayım öss mağduru biriyim..
Yazı yazdıkça rahatlayan, yazılarının beğenildiğini duyduğunda sevinen, kendi çapında yazar olan biriyim
Avatar
Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.