Kayıt Ol
Haz 1, 2014
1820 Views
0 0

Hep Bir Yanım ‘Buruk’

Written by

merhaba bugun sana bir hayat yazmaya başladığım ilk günüm  .. her insanın hayatı bir romandır ya benim de hiç okunmamış bir romanım var . kimse tarafından tüm gerçekleriyle bilinmeyen sır dolu bir yaşamım ..  bu anlatıcaklarımdan sonra beni yargılamayın sadece benim yerime kendinizi koyun ve yaşadığım bu hayata anlam yükleyin .. her insanın keşkeleri oldugu gibi benimde keşkelerim ve her insanın dediği gibi benimde iyikilerim var .. yaşım 14 .. Adım : ibrahim ..

 

 

tek hayalim bir kitap yazmaktı bu hayali bilen ve destekleyen 2 kişi oldu hayatımda .. romanın içinde okucaksınız . karakterleri en belirgin özellikleriyle sizlere anlatıcam .

 

 

öncelikle çocukluk yıllarıma inelim .. ÇOCUKLUĞUMM ..  en saf , en mutlu yıllarım ..  hani insanlar söyler ya keşke yeniden çocuk olsam diye . inanın bende bunu çoğu kez söylüyorum . sonra diyorum ki bu aklım olmadıktan sonra yaşadığım hayatı ve yaptıgım hataları yeniden yapıcam ne gereği var tekrar üzülmenin .. zaman geri gelmeyen tek şey ..

 

 

hiç gelmicek dediğiniz insanlar bile gelir ama zaman geri gelmezz ..  bazılarının hataı trajedidir bazılarının komedi bazıları ise dram .. benim hayatım trajedi ve komedinin harmanladığı bir DRAM ..   aslında yapılan tüm kahpeliklere bir kahkaham vardı önceleri .. gülerdim çok gülerdim çevremdeki insanlar bazen şaşkınlıkla bakarlardı .arkadaşım çok gülme olum çok ağlarsın derdi . inanmazdım neden gülünce ağlıyım ki diye düşünürdüm ama haklıymış . bir zaman geldi ve gülmelerimi terk ettim .. çok ağladım , çok ağlattılar ..   ben babasız ve annesiz büyümüş bir çocuğum , babam ve annem hayatta hatta şuan yanımızda .. babasız ve annesiz derken , onlarla bişey paylaşmamış , doyasıya sarılmamış , hatta hiç babacım annecim dememiş bir çocuğum . bu arada onları herşeyden cok seviyorum .. ama onlar hiç bi zaman bunu bilmicekler .. bir yanım hep buruk nedeni ise   bana babalık annelik yapıcak tek bir insan bile yanımda yok .. en büyük hayalim mutlu bir yuva kurmak .. çocuklarıma annelik yapıcak birinin bana babamla yaşamadığım her şeyi yaşatmasını istiyorum . onları sevip , okşarken banada şefkat göstersin başımı okşasın istiyorum . evet koca bir adam oldum ama hala içimde ukte olan şeylerden biride bu. çok bişey istemiyorum sadece yaşamadığım anne baba-çocuk ilişkisini yaşamak istiyorum doyasıya .. haa bu arada canım babam ve annem m.etmeyin hiç kimse sizin yerini tutamaz bana yaşatmadığıniz şeyler için size kızmıyorum . benim tek bir annem ve babam var oda sizsiniz . senin gölgen yeter beni mutlu etmeye .. öyle hareketli bir hayatım olduki .. bir kere insan çok sevilmek ister ya hani .. ben çok sevildim .. bu hayatın bana yaptıgı en büyük kıyaktı .. insanların yaşı kaç olursa olsun sevilmedikten sonra o sevgiyi yaşamadıktan sonra hiç bir anlamı kalmaz bu hayatın ve inanıyorum ki her insan sevilmez deli gibi .. sonraki zamanlarda anlatıcam bu büyük sevgiyi .. ve en güzelide sevmektir aslındaa .. seversen anlarsın sevilmenin ne kadar özel aynı zamanda güzel bir şey oldugunu ..

İbrahim Cenk Çetinkaya

Küfürbaz değilim, biraz ağzım bozuk...

Latest posts by İbrahim Cenk Çetinkaya (see all)

Article Categories:
Anı · Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.