Kayıt Ol
May 27, 2014
844 Views
0 0

İLK AŞK,İLK FİLM @ilaydaa_aa

Written by

”Neden film izlemeyi bu kadar çok seviyorsun?” sorusuna şu zamana kadar verecek mantıklı bir cevabım yoktu.Ta ki ”Ölürken insanın hayatı bir film şeridi gibi gözünün önünden geçer.” cümlesni duyana kadar.

Hayat bir Hollywood sahnesi,bizlerin hayatlarıysa birer film dedim ilk başta.Sonra baktım ki bu böyle olmayacak,hayatlarımıza giren insanlara da film dedim.Benimki artık filmlerden kendine rol seçmeyi geçmiş,kendi için çekilmiş filmler yaratmaktı.Sonra herkes gibi hayatımıza çok insan girdi.Oldu mu sana film arşivi ?

Film izlerken gülebiliriz,ağlayabiliriz ama biter.Bazı filmler vardır, hayatınızı değiştirir,bizi çok etkileyebilir ama o bile biter.Bazı filmler vardır hiç unutamayacağınız şeyler hissedersiniz ama o da gider.Hepsini birer birer rafa kaldırırsınız.İşte bu yüzden bazı filmler vardır İLK AŞKTIR.Yıllar sonra bir gün onu yolda görünce ne yaşanmış olursa olsun tıpkı bir fragman gibi en güzel sahneleri hatırlarsınız.İzlediğiniz o ilk filmde olanlar başka hiçbir filmde olmayacak çünkü diğer tüm filmler ilk filmin kopyası olacak.Kişiler,mekanlar,zamanlar farklı olsa da her şey bize ilk filmi hatırlatacak.

Sonra ne mi olacak ?

Bir film başlayacak ve başrollerden biri sen olacaksın.İki film, iki hayat; tek film,tek hayat olacak.Peki o tozlu rafların ardında bıraktığın İLK film ne olacak ? Ölürken hayatın bir film şeridi gibi gözünün önünden geçerken,o film en başta yer alacak.

İlayda Döldöş

Avatar

Latest posts by Arslangöz (see all)

Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.