Kayıt Ol
Şub 20, 2017
1073 Views
2 1

Kalemime kağıt oldun

Written by

Saygılarımla dünya insanlarına

Bugünler de eline kağıdı kalemi alan herkes kendini yazar zannediyor. Değil mi ? Ama yazmak bu kadar basit Onca kafiye, o kadar uykusuzluk, acı yazmak Terimini biraz farklı anlıyor gençler galiba yazmak bence şöyledir: düşünün bir uç parçasısın bulutlar kağıt olabildiğince karalamak gibi, yağmuru sevmiyorsun ama altında iliklerine kadar ıslanarak “ilham”ın gelmesini bekliyorsun. İlham kim ? Herhalde bakkal Receb’in çırağı gelirken söyle bir 35’lik rakı birde samsun 216 alsın kırmızı yazmak diyorduk bak yine bakkal Recep girdi olaya :))
yazmak yürek ister gecenin bir saatinde Mehmet Akif gibi zıplayarak kağıt kalem olmadan duvara kömürle yazılmak ister beni yaz der senin düşüncelerinin gelmesini beklemez yazılmayı ister yaz beni Mahmut abi der gibi !!!
Ah be Mahmut abi bu gençler hadi bu devirde kömürü de geçtim tabi heryer doğalgazlı faturalar da tuzu biberi öğrenci kardeşlerime… eline kağıt kalem alıp karalayan yok hadi hepsini geçtim önce kağıda yaz sonra like alabileceğin ortama geç be güzel dünyalılar. Hooop bizim 35’lik Samsun 216 nerde kaldı Recep ? Demem o ki Mahmut abi ıslandığın yanına kar bir de o kadar yol tepmişsin oda cilvesi tabi…. Devamı gelecek:))) (ınstagram’da değil bu yazıları gerçekte yazılan yerden okuyun gençler buraya atmak tam bir ölüm :))😉

Latest posts by batuhan029 (see all)

Article Categories:
Deneme · Felsefe · Kitap Fuarı · Kurgu · Mektup · Senaryo - Oyun

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.