Kayıt Ol
Nis 26, 2015
1517 Views
0 0

MUTLULUK ?

Written by

Mutluluk ne kadar da kolay yazılıp kolay okunuyor . Kolayda yaşanıyor aslında anlık oluyor genelde sonra belki günlerce senelerce o yaşadığın tadı yanı mutluluğu yaşamak için çırpınıyorsun yada hiç bulamıyor sürekli bir arayış içinde oluyorsun felaketler peşini bırakmıyor hastalıklar ölümler hep seninle olmayınca olmuyor işte ya biz ne aradığımızı bilmiyoruz yada aradığımız şey gerçekte hiç yok.

Böyle de düşünürsek bulamayız biliyorum işte . Hep derim insan kendisinin tanrısı olabilmelidir var olan bir mutsuzluktan bir mutluluk yaratabilmelidir.  Mutluluk işte ne kadar acayip bir şey oysa daha bizler nelerle mutlu olduğumuzu bile bilmiyoruz bir de kalkmış neden mutlu olamıyoruz diyoruz. Küçük şeylerle küçük mutluluklar yaratmak gerekir bazen neden mi çünkü damlaya damlaya göl olur sonunda o küçük mutluluklar dolar dolar sonunda kocaman bir mutluluk olur ..

Mutluluğu aramayı bırak kendini ara sonra mutluluk gelecektir . Mutluluğun kaynağı sensin , ama ilk önce kendini bul

MUTLULUK

ipekkozsy

Merhabalar 🙂
Ben ipek 17 yaşındayım lise öğrencisiyim ilk okul 7. sınıftan beri yazılar yazıyorum önüme koyduğum tek hedefimde insanların dile kağıda dökemediği duygularını anlatmak kısaca onlara tercüman olmak
Avatar

Latest posts by ipekkozsy (see all)

Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.