Oca 5, 2019
334 Views
1 0

+ Ol

Written by

Yazmak için açtım fakat yazamıyorum, neden? Ha, dur. Sigara eksik, şimdi yakıyorum.

Neden? Bir karakter sigaradan ilham alır ki, böyleyim. Kendime zarar vermeyi sevdiğim için değil tabi kide. Ama bilmiyorum be bilaader. Söz Otuz yaşımdan önce bırakacağım. Ben ne alışkanlıklarımdan vazgeçtim, sigara ne ki. Bak insanlar günahsız yanıyor Dünyada, oku bir siteyi önce sonra düşün aklımda. Altta hissediyorlar kendilerini, amaçsız, ezik, çaresiz. Gir, bak ilk yazıma ben neye tutulmuş’ um oku en alttan en üste kadar, nereden, nereye.. İnanması gerek bireyin kendine kuşkusuzca sına ve umutlu’ ca. Yapamazsın diyenlerin hepsi bu gün ve gerçekten’ de bu gün, kafe’ de aynı masada oturduk sohbet etmedik onlar telefonlarında sosyaş medya’ da online Dünyalarında idiler. Bana baktıkça utanıyorlar.. En yakınlarım, hep yapamazsın diyenler idi. fakat benim olumlu Dünyamı es geçmişlerdi. Karanlık nedir ki? Prize basarsın ampül yanar, patlatmakta senin elinde. Bunu’ da sıkıştırayım buraya, anlaman için zeki olman gerekmez, sadece takip et fakat olumsuzlukları alma kendine, sadece olumlu düşünceleri kabul’ et beynine ve inan böyle daha güzel..

İmkansız görünebilir her şey ve intihar’ ı düşünebilirsin fakat yaşamak daha güzel, önce buradaki yıllarını doldur daha sonra inancın gereği yargılana’ caksın benim inancım gereği.

( gencyazi.com’ sitesi üzerinde oynama yapılıyor, gerek görsel, gerek sanal. Değişen her bir buton için bildirim istiyorum, fikrimce..)

Kant Kahinat

İnanman gerekmez sözlerime, gözlerime bakman yeter.
Kant Kahinat

Latest posts by Kant Kahinat (see all)

Article Categories:
Edebiyata Dair

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.