Kayıt Ol
Eki 4, 2014
994 Views
0 0

Önümüz kış mevsim sonbahar

Written by

Her şey daha güzeldi burada.Kitap okumak,film izlemek,müzik dinlemek,bazı arkadaşlarla dostlarla konuşmak,mezarlık izlemek bile daha güzeldi üstelik.Üşümenin bile ayrı bir tadı,anlamı.güzelliği vardı.Sakinlik ve güzellik birazda dinginlik vardı.

Güzeldi herşey burada burası her yerde olamayacak kadar güzeldi.70’indekilerin yaşayacağı bir yerdi burası.Sürekli burada olsam sıkılırdım yaşayamazdım ama birkaç günlüğüne gelinebilecek denizi olmayan en güzel yerdi burası.

Sonbaharda,yazda güzeldi burada.Tabi yaprakları yerlerde olan bol ağaçlı bir yerde müzik dinleyerek yürümekdi sonbaharın hakkı.Bunu şehre saklıyordum boş sokaklara.Yalnızken mutlu insanları severim.Onlarda böyle sokaklarda yürümeyi sever.Benim gibileri severim.

Sanmıyorum birkaç kişi dışında neredesin diye soracaklarını ama sorarlarsa burası karşısında mezarlık olan ev.Dış cephesi yeni boyanmış çokda eski olmayan,içinde güzel hayaller kurulan güzel sohbetler yapılan sıcak ev.Soğuk balkonuyla gecelerin evi bence.Babaannemlerin yazlığı.Kışın kimse olmaz burada.Birkaç yakın arkadaşla gelmek güzel olurdu değil mi? Önümüz kış mevsim sonbahar…

Sedat

Öyle yada böyle
Avatar

Latest posts by Sedat (see all)

Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.