Kayıt Ol
Tem 15, 2017
604 Views
6 0

Oysa Herkes Sevemezdi…

Written by

Günümüzde artık aşk boyutunu aşmış ve farklı bir boyuta taşınmış. Bu boyut aslında şirk kıvamına maya çalar durumda. İnsanların sevda konusunda örnek almaları gereken mecralar varken siyonist mecralardan ithal ettiğimiz aşk bu sıralarda popülaritesini arttırmış durumda. Aslında sevgi ithal edilmemeliydi. Çünkü biz sevginin hammaddesi olan insanlara bu kadar yakınken neden bu kadar küçümseyici aşklara yönelir oldu? Kimse bunları düşünmüyor bu da acayip doğrusu. Aslında düşünülmesi gereken o kadar konu varken neden bunu seçtiğiminde anlamı var ama onu ileri günlerde kaleme almayı düşünüyorum.

Hani herkes sevemezdi ya aslında. Bazılarıda sonradan görme sevdiler. Sevdiler ama o sevenler alışınca sevmelere terk etti bizleri. Sizler asla böyle yapmayın. Çünkü maşuka yönelen aşık mahbubunu terk ederse, maşuk aslında terk edilmiş demektir. Neyse ilk yazımda bu kadar yüklenmeyelim. Ama şunu doğmamış çocuklarımıza anlatmayı unutmayın…

ASIL AŞK, AŞKI HALK EDENDE GÜZEL. ÇÜNKÜ AŞKIN HALİKİ KENDİNİ SEVENİ BİR MAŞUKTA HOŞ EDER.

Vesselam…

Cengiz ARARAT

Anadolu Üniversitesi-İşletme Fakültesinde son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda gencgrafiker.com, gencblogger.com ve cengizararat.com adreslerinde editör olarak yazılarını ve tasarımlarımı paylaşıyorum. GOOGLE,ADOBE ve UNİCERTİFİCATE gibi kuruluşlardan Dijital pazarlama, E-Ticaret, Web Tasarım, Pazarlama İletişimi Yönetimi adlarında sertifikalara sahibim. Şu anda ise bir E-Ticaret firmasında Web Designer olarak çalışmaktayım.
Avatar

Latest posts by Cengiz ARARAT (see all)

Article Tags:
· · · · · · ·
Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.