Kayıt Ol
Kas 1, 2014
1109 Views
0 1

Özlüyorum

Written by

 

Özlüyorum ama seni değil benim temiz saf sevgim senin kirletebileceğin bir elbise değildi bende gittim sevilmeyi hak eden gerçekten seven birisiyle hayatımın her anını paylaşmayı özledim bunu hiç yapamadığım halde özledim. Eskisi gibi değilim artık sebebi sizsiniz insanlara eskisi kadar değer veremiyorum artık , güvenemiyorum da  her an tetikte bekliyorum bir savaşın ortasında gibi AŞK bir savaşın içinde yaşanacak kadar kötü bir şey mi ?

Zaman zaman olur ya hani yalnızlığınla kalırsın sabah uyanırsın telefonuna bakarsın geçmişten gelmiş bir alışkanlıkla gelen mesaja cevap vermek için , o mesajın gelmediğini görünce yatağın içindeki sıcaklığa sığınırsın çünkü ondan başka içini ısıtacak hiç bir şey yoktur o an. Sabahları mesajlara cevap vermeyi özledim senin attığın mesajlara değil sevgili…

En sevdiğim yerlere diğer yarımı da götürmeyi özlüyorum seninle bir yerlere değil sende kalan yarımla bir yerlere gitmeyi özlüyorum. Anlayacağın o ki sevgili ben seni değil senle yaşadıklarımı özlüyorum.

SONER YÜRÜR

Kendine okuyan kendine yazan biri.
Avatar

Latest posts by SONER YÜRÜR (see all)

Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.