Kayıt Ol
Ağu 30, 2015
3661 Views
0 0

ÖZLÜYORUM

Written by

Daha çok gencim ben.Hatta o kadar gencim ki hiç yaşamadım diyebilirim.Hayat değildi benim ki .Pişmanlıklar,hayal kırıklıkları,korkaklık,özlem ve beklemekle geçen bir can çekişme süreciydi.Ben yaşamaya,hayata bağlı kalmaya çalıştım.Ama yaşamaya çalıştığım her gün biraz daha öldüm.Ama artık denemiyorum yaşamayı.Özlemle bekliyorum Azrail’in beni almaya geleceği günü.

Aşık oldum(Belki de son defa).En baştan başladım.Dünya üzerinde gerçekten yaşamın olabileceğine inandım.Biliyordum artık kaybeden ben olmayacaktım.Hayata gol atacaktım ilk defa.Mutlu olacaktık lan.Var mı daha ötesi?

Ama olmadı…Çekti gitti

O gittikten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı Battı güneş hiç doğmamak için.Durdu dünya bir daha dönmemek üzere. ve geri dönüşü olmayan bir özlem sardı tüm benliğimi.İçime ağlamayı öğrendim ondan sonra.

Özlüyorum

Bana seslenişlerini

Özlüyorum

Bence dünyanın tek harikası olan gülüşlerini

Özlüyorum

Yüzünün her santimetrekaresini

Özlüyorum

Bana sarıldığın o son günü

Kim bilir şimdi nerededir.Kimi saklar kalbinde. Kim bilir şimdi ne yapıyordur.Belkide okuyordur bu yazıyı şimdi.Belkide merak ediyordur beni.Merak etme beni boşuna .Ben hala bildiğin gibi.Fotoğrafını öperek başlıyorum yine güne..Bekliyorum yine seni gelmeyeceğini bile bile…

Hayat değildi benim ki .Pişmanlıklar,hayal kırıklıkları,korkaklık,özlem ve beklemekle geçen bir can çekişme süreciydi.Ben yaşamaya,hayata bağlı kalmaya çalıştım.Ama yaşamaya çalıştığım her gün biraz daha öldüm.Ama artık denemiyorum yaşamayı.Özlemle bekliyorum Azrail’in beni almaya geleceği günü.Bu dünyada kavuşamadık ama elbet mahşerde kavuşacağız

Avatar

Latest posts by gözlüklü çozuk (see all)

Article Tags:
Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.