Ağu 15, 2014
1005 Views
0 0

tanrım beni neden engelliyor?

Written by

işine karışmak gibi olmasın tanrım ama bugün engelleme, vaftizlere geleyim ki yarın yine engellersin tamam ama bugün olmaz, totem yaptım. ne yani tanrısın diye her istediğin olacak mı? -salak mıyım ben acaba? zaten her istediğin olacağı için tanrısın sen. en azından ben merkezli.- onlar kıymet bilmez anca birbirlerini öldürmelerini emreden sahte tanrılara inanırlar. geçtim hepsini, bırak ölecekler ölsünler. sen bana senden haber ver, tek gerçek tanrıdan. bir tanrı bu kadar kindar olamaz ya. sen bu defa olmaz, yapmazsın sanırım ya da yaparsın sen, çünkü bilmiyorum işte! yapma diyecektim ki vazgeçtim, nefret duygularını iyice kabarttım bugün, napalım artık oldu bir kere. sen bilirsin engelle istersen.
sana bir şey sormak istiyorum, hala insan olduğuna inanıyor musun? elbette yanılmıyorsundur, ne dersen o. insanım desen inanırım ama yine sana taparım o ayrı.
şimdi açıkçası twitterdan takip isteği göndermeden böyle bir yazı yazarak zaten engel yiyeceğimi bildiğimden saçmalayayım biraz dedim. okumadın, yorum yapma ihtiyacı da duymadın.(okumadan nasıl yorum yapacaksan artık! tanrı olduğunu unuttum sanırım tamam tamam yorumlarsın.) daha fazla işine karışmaktan korktuğumdan tanrım, susuyorum şimdi. kendine emanet ol, hadi küfret biraz bana. görüşmeyiz, biliyorum. sen kendine iyi bak yine de, sıcaklara da dikkat et, hasta falan olma..

Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.