Kayıt Ol
Tem 28, 2016
880 Views
0 0

Uzaktan, Sessizce&..

Written by

Keşke burayı okuyor olsaydın. Belki de okuyorsun. bilemem..

Ama çok isterdim beni sevmesen bile, beni anlamanı. Sevgi bir yere kadardır. ve sonu vardır. Ama anlamak çok ayrı bir şey.. ne kadar nefret edersen et onu nasıl tanıdıysan bilinçaltında aynen öyle kalmasıydı anlamak.. tanımak. Artık ben onu anlıyorum diyebildiğin zaman onun çevresinde olmaya belki de dostu olmaya layık olursun. Ben seni anlamıştım.. Ve bu yolda gerçekten çok çabalamıştım. ve başardım. Anlamak için istemek de gerekir. ben seni anlamayı cok istedim. Çünkü sen farklısın. Değiştin belki seni tanıdığım günden bu güne ama hala farklısın. bu farkı bitek ben anlıyorum.. bu yüzden seviyorum seni. Başkalarının anlamasından korkuyorum.. Bu korkuyla yaşıyorum.. Anla işte kıskanıyorum, benim olmayan bir şeyi.. Olmasın.. ben seni böyle seviyorum. uzaktan, sessizce…

F'eyza Nur Katran

Kendimi bir 'resmi' bir de 'samimi' seklinde ayırdım. şimdi o sekilde kendimi anlatıcam 🙂
Resmi;
Anonim.
Yazar, 2003 yılında İstanbul'un Fatih ilçesinde dünyaya gelmiştir. Çocukluğu ve gençliği Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde geçmiş olup halen aynı şekilde ikamet etmektedir. Yazar yazılarında daha çok gençlere hitap edip, kendi olaylarından ders çıkararak bu olaylardaki önemli notları kağıda döktüğü göze çarpar.. Yazar 11 yaşında yazar olmaya karar vermiş olup bir yıl öncesinde ise şairlik yapmaya başlamış ve hala devam etmektedir. aynı şekilde yazar müzik ile ilgileniyor olup bendir ve gitar çalmaktadır.

Samimi 🙂 ;
'BEN'... Bir öğrenciyim. 2 Yıldır amatör bir yazarım, 3 yıldır şairim 13 yıldır insanım!.. Yıllarım yeniliklere alışmakla geçti. Bir şeye alıştığım anda yine bir yenilik göz kırptı bana. İlkokul yıllarım bence boş ve anlamsızdı bu hayat rüzgarında.. Bir ortaokullu olduğumda ise , kendini şehirde bulmuş çöplük faresi gibiydim. İlk arkadaşım Zeynep Duman olmuştu.. En zor zamanlarımda ise Esma Kul vardı yanımda.. Neticede şuan buradayım. Ve artık kendini şehirde bulmuş çöplük *****'sı değildim.. Arkadaş stresleri beni hala inatla rahat bırakmıyor. bırakmayacak da.. Sonuçta yılmamak gerekiyor.. Her şeyin başı sabır sonu sabır!.
Avatar

Latest posts by F'eyza Nur Katran (see all)

Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.