May 25, 2019
328 Views
1 0

Yağmur

Written by

yağan yağmurun hissiyatı kadar güzel gözlerinle geliyorum bu yollardan sana, kulağımda o ruhuma hitap eden şarkı uzun bir yol ve kalbimde sen. O küçük kalbime bu kadar büyük bir aşkı sığdırdım ben seninle. Abarttım sana olan sevgimi her satırda, abarttım tasfirleri, abarttım bu yağmurun güzelliğini, seni dünyam yaptım ölene kadar bırakmayacağım yeri sen yaptım. Sen benim duygularımın tercümanı oldun mısralarımın sahibi oldun, sen benim yaşayabilceğim en güzel anı oldun.

Ne kadar oldu bilmiyorum ben gideli , ne kadar bensiz bıraktım seni , ne kadar incittim seni inan ki bilmiyorum. Sensiz kalmak kadar zorsa eğer bensiz olmak sana ,özür dilerim bu satırlarda sana. Ben kızamıyorum kapatamıyorum kapılarımı dünyama sığdıramıyorum bu kelimeleri bu sayfaya, sevgilim ne kadar isterdim şuan bunları anlatmak sana. Beni affetmek bu kadar zorsa sana beni sonsuza kadar affetmesen yeridir.

Gitmeye cesaretim olmasaydı kalmaya dayanamazdım hiç aşık olmamış gibi sevmeni istiyorum senden veda etmek istemiyorum. Beni unutmanı yada her zaman hatırlamanı da istemiyorum sen her güldüğünde yaşarım ben o yanağının kenarındaki çukurda , seni hiç bırakmamış gibi senden hiç vazgeçmemiş gibi…

Özür diliyorum…

Sadece kıyamadım. Kalmaya cesaretim olsaydı çekmezdim elimi ellerinden yanlış anlama beni bu bi veda mektubu değil sen beni kalbinde tuttukça yada her güldüğünde ben gitmemiş olurum yanından kendine iyi bak, ikimize iyi bak.

Kapat gözlerini gözlerime bu gece yorgun uyku lazım bize seni senden daha çok seven sevgilinin mektubu bu sana özür dilerim sevgilim.

Article Categories:
Edebiyata Dair

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.