Kayıt Ol
Tem 10, 2014
2058 Views
0 0

İstemedim

Written byYazmak istemediğim bir gece aslında..Aslında yazmak istiyorum sana ama sonra vazgeçiyorum her zaman ki gibi..Şuan herşeyi anlatsam içimi döksem geri döner mi gidenlerim ? Başımdan geçenleri yaptığım hataları telafi için geri dönmek istesem dönebilirmiyim ? Dönemem biliyorum yaşanıyor ve geçiyor herşey.Hayatım bazen bir film gibi çok acıklı bazen komedi bazen dram ben bu  filmi çekmiyorum sadece bu filmi yaşıyorum.Hayat bulmaca değil ki doğru kelimeleri koyayım yerine yada bir yapboz değil boş yerlere doğru parçaları koyayım.Hayatımda buna benziyor doğru yerlere doğru insanlar yerine yanlış insanları seçmişim bazen.
  Beni hatalarımla yargıladılar belki affetmediler.Bilmiyorum neden bu kadar hatam var ama sonunda insan duruluyor.Ben durulmadım çünkü birşeylerden pişman olsamda sonuçta yapmıştım onu atlamak unutmak zorunda hissettim hep kendimi.Ve hala bunu savunuyorum.
 Bazı geceler bazen çok zor geçerler.Aşırı nikotin,aşırı alkol sonuç vermiyor bazen.Ne olacak belirsiz hayatımda birgün sahiden benim olurmusun ? Sahi hiç benim oldun mu ?
  Bu yazı burda bitsin daha fazla yazmam sigaram bitti.

emrezengin

19 yaşındayım.Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı 2.sınıf olacağım tabi mümkün olursa..
Avatar

Latest posts by emrezengin (see all)

Article Tags:
· · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.